Субота, 9 Грудня, 2023

У Google Street View масштабне оновлення

Street View на картах Google став доступний не тільки для Києва та інших великих міст. Загалом побачити звичні будинки та вулиці на екрані свого монітора зможуть жителі майже 300 українських міст.

«Ми раді повідомити про масштабне оновлення режиму Street View на Картах Google в Україні. Із сьогоднішнього дня перегляд вулиць доступний не тільки для найбільших міст країни, але і для більш ніж 300 великих і маленьких населених пунктів України, – повідомила прес-служба компанії. – Користувачі з усього світу тепер зможуть зробити віртуальну прогулянку українськими містами за допомогою 360° панорамних знімків вулиць і визначних пам’яток».

Уперше режим перегляду вулиць був запущений у квітні 2012 року для 5 міст України. З того часу команда Google Street View провела величезну роботу зі збору та оцифрування даних; спеціально обладнані автомобілі проїхали тисячі кілометрів по великих і маленьких містах України. Результатом цієї роботи стало нинішнє оновлення, розповів директор Google в Україні Дмитро Шоломко.

Street View сьогодні доступний у 69 країнах світу, а також в окремих районах Арктики й Антарктиди.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися