Понеділок, 15 Квітня, 2024

У iPhone 13 екрани стають рожевими, Apple не знає причини

Деякі власники iPhone 13 скаржаться на те, що екран їхнього смартфона повністю стає яскраво-рожевим. Кольори змінюються настільки, що це робить пристрої непридатними для використання. У Apple, схоже, не знають причини появи такого дефекту.

Скарги вперше з’явилися на власних форумах Apple в жовтні. Перший користувач, який повідомив про проблему, схоже, замінив свій iPhone по гарантії Apple, але в наступні місяці з цією проблемою зіткнулися все більше користувачів.

Постраждалі користувачі не можуть встановити якоїсь спільної причини появи дефекту і називають його абсолютно випадковим. Єдина загальна особливість полягає в тому, що, здається, постраждали лише iPhone 13.

Реакція Apple не була однаковою, коли власники зверталися по гарантії. Деякі користувачі отримували безкоштовну заміну, в той час як іншим відмовляли.

Головне питання в тому, чи є дефект апаратною проблемою або помилкою програмного забезпечення. З багатьма постраждалими користувачами в Китаї Apple, як повідомляється, опублікувала в китайській соцмережі Weibo повідомлення про те, що це проблема з програмним забезпеченням. Компанія рекомендувала створювати резервні копії своїх даних і оновлювати їх до останньої версії прошивки.

Як вказує видання MacRumors, така рекомендація не має великого сенсу. Оскільки перші скарти на рожевий екран датуються жовтнем і впливають лише на iPhone 13. Також з того часу операційна система iOS отримала ряд оновлень.

Експерти видання припускають, що Apple не змогла відстежити програмну помилку або це взагалі не програмна помилка. Деякі користувачі на форумах Apple повідомили, що проблема викликана несправною материнською платою смартфонів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися