У Китаї тестують авто, що летить над дорогою на висоті 35 мм

Автомобіль вагою 2,8 тонни під час випробування завис на висоті 35 міліметрів над дорогою та пролетів по дослідницькому треку.

Китайські інженери створили автомобіль, який не боїться ям на дорогах. Адже він не їде по дорозі, а летить над нею. Автомобіль, розроблений Південно-Західним університетом Цзяотун у Ченду, є модернізованим класичним автомобілем, який використовує технології магнітної левітації для зависання над дорогою.

Для забезпечення левітації встановили ланцюг постійних магнітів, крім того, дорогу обладнали спеціальною струмопровідною лінією для забезпечення ефекту левітації.

Автомобіль вагою 2,8 тонни під час випробування завис на висоті 35 міліметрів над дорогою та пролетів по дослідницькому треку.

Професор університету Ден Зіган сподівається, що ця технологія допоможе зменшити споживання енергії та збільшити запас ходу автомобілів у майбутньому.

Того ж дня було проведено ще один дорожній тест – зі швидкістю 200 кілометрів на годину. Всього на ділянці траси довжиною 7,9 кілометра було випробувано вісім автомобілів, у тому числі п’ять автомобілів на нових джерелах енергії. Максимальна швидкість апаратів наближалася до 230 кілометрів на годину.

Випробування були організовані провінційними транспортними органами країни і мали на меті вивчити конструкцію доріг і заходи безпеки під час руху на високій швидкості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я