Як на iPhone позначити, де припаркована машина

Функція «Припаркований автомобіль» дуже корисна, якщо ви перебуваєте у великому закладі, у тематичному парку, на парковці в аеропорту чи будь-якому іншому місці з великою автостоянкою, яку ви не відвідуєте регулярно. Знайти свій автомобіль у цих місцях може бути важко.

Користувачі айфонів можуть прокладати маршрути до припаркованого автомобіля у вбудованій карті Apple Maps. Функція «Припаркований автомобіль» дуже корисна, якщо ви перебуваєте у великому закладі, у тематичному парку, на парковці в аеропорту чи будь-якому іншому місці з великою автостоянкою, яку ви не відвідуєте регулярно. Знайти свій автомобіль у цих місцях може бути важко.

«Припаркований автомобіль» вимагає, щоб iPhone був підключений до автомобіля через Bluetooth або CarPlay. Якщо у вас старий автомобіль і ви підключаєте свій iPhone до нього за допомогою кабелю 3,5 мм або іншим способом, вам не пощастило.

Щоб використовувати функцію припаркованого автомобіля в Apple Maps, її потрібно ввімкнути та переконатися, що ваш iPhone налаштовано належним чином. Процес простий: увімкніть служби визначення місцезнаходження, важливі місця та функцію припаркованого автомобіля в Apple Maps.

Щоб увімкнути служби визначення місцезнаходження та важливі місця:

  • Відкрийте програму Налаштування.
  • Прокрутіть униз і торкніть «Конфіденційність і безпека», а потім торкніть «Служби визначення місцезнаходження».
  • Увімкніть функцію локації, натиснувши перемикач.
  • У цьому ж меню прокрутіть вниз і торкніться «Системні служби».
  • Увімкніть «Значні місця», торкнувшись його перемикача.

Щоб увімкнути функцію припаркованого автомобіля в Apple Maps, потрібно:

  • Поверніться до головного меню налаштувань.
  • Прокрутіть вниз і торкніться Карти.
  • Увімкніть функцію «Показати місце паркування», торкнувшись її.

Наступного разу, коли ви вийдете з автомобіля, Apple Maps запам’ятає, де ви припаркувались. Важливо зазначити, що для роботи цієї функції не обов’язково активно використовувати Apple Maps. Вона працює у фоновому режимі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я