Субота, 20 Квітня, 2024

У Microsoft назвали переможця Євро 2016

Топ-8 футбольних додатків

Пошуковик Bing, розроблений Microsoft, уже знає, хто стане чемпіоном Європи з футболу в цьогорічному Євро 2016. Він також спрогнозував, хто виграє перший матч чемпіонату.

Експерти Microsoft для прогнозування результатів Чемпіонату Європи використовують сучасні технології – хмарні сервіси аналітики і машинного навчання Cortana Intelligence Suite. У Microsoft кажуть, що будуть передбачати результати кожного матчу. В основу системи ліг спеціальний алгоритм аналізу масиву даних. Враховуються результати попередніх матчів, статистика команди, результативність гравців, дані про отримані травми, а також новини, пошукові запити і повідомлення в соціальних мережах.

Чемпіонат стартує 10 червня, тож у точності прогнозів можна буде переконатися дуже скоро. Попереднє передбачення фахівців – на користь німецької збірної, яка з імовірністю 66% переможе у фіналі збірну Іспанії. Прогноз на перший матч: з імовірністю 71,4% Франція переможе Румунію з перевагою в один м’яч. Імовірність перемоги Румунії – усього 9%.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися