У мобільній версії пошуку Google з’явилися історії

Новий формат мультимедійних матеріалів є частиною проекту Google Accelerated Mobile Pages (AMP)

Google слідом за Facebook, Instagram та Snapchat додає історії до своєї пошукової видачі. Матеріали, які міститимуть текст, зображення та відео, будуть схожими на Snapchat. Подібні історії називатимуться AMP stories і призначені в першу чергу для мобільних користувачів, однак на ПК також можна буде їх читати через сайт Google Accelerate Mobile Pages.

Новим форматом публікацій уже скористалися такі ресурси, як CNN, Conde Nast, Hearst, Mashable, Meredith, Mic, Vox Media та Washington Post. Коли користувач вибирає вподобану історію, вона відкривається на увесь екран у вигляді слайдшоу.

Новий формат мультимедійних матеріалів є частиною проекту Google Accelerated Mobile Pages (AMP). Він призначений для швидшого завантаження на мобільних гаджетах. Подібні проекти також запускають інші компанії, основним конкурентом є Facebook Instant Articles.

Google запустив спеціальний сайт g.co/ampstories, на якому він збирає історії, щоб користувачі могли зручніше їх знаходити та читати. У майбутньому пошуковий гігант планує зробити історії AMP доступними через інші свої продукти та поширити їхнє відображення при використанні пошуку Google Search.