Понеділок, 27 Травня, 2024

У ноутбуках почався дефіцит свіжого Wi-Fi: першою стикнулася продукція Lenovo

Нові ноутбуки Lenovo можуть отримати пониження певних своїх характеристик через те, що постачальники не в змозі відвантажити замовлені обсяги компонентів. У лептопах цієї марки можуть перестати встановлювати картки з підтримкою свіжого стандарту Wi-Fi 6 та повернутися до використання карток, що сумісні лише з більш старим Wi-Fi 5.

Новина про дефіцит сучасних карток Wi-Fi з’явилася в китайській соцмережі Weibo від офіційного акаунта компанії. Картки з підтримкою Wi-Fi 6 закінчилися на складах постачальників, розповів продуктовий директор Lenovo.

Дефіцит карток Wi-Fi 6 може торкнутися не лише майбутніх ноутбуків, а й тих моделей, що вже представлені і мають найближчим часом з’явитися на ринку.

Підписуйтесь на наш Telegram.

У Lenovo запевняють, що проблема не торкнулася усієї ноутбучної продукції компанії. Від неї страждають лише продукти, які використовують компактні картки Wi-Fi.

Компанія буде намагатися постачати ноутбуки із заявленими характеристиками. Якщо їй не вдасться оснастити певні моделі картками Wi-Fi 6, вона повідомлятиме про це покупців таких гаджетів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися