Понеділок, 15 Квітня, 2024

Ігрову приставку Switch перетворили на невидиму систему безпеки

Компанія Sabec відома тим, що придумує для портативної ігрової приставки Nintendo Switch незвичні способи використання. Раніше її фахівці перетворили консоль на науковий калькулятор. Тепер компанія випустила додаток Spy Alarm, який перетворює приставку на невидиму систему безпеки.

З додатком Spy Alarm ігрову приставку Switch можна використовувати як систему безпеки з невидимими променями. Таку часто демонструють в фільмах про супершпигунів, пограбування тощо.

Джойстики консолі Joy-Con мають вбудований інфрачервоний передавач, невидимий людському оку. Встановивши ігрову консоль та джойстик із запущеним додатком Spy Alarm можна запустити цей невидимий промінь. Коли він перерветься будь-яким предметом, Switch видасть гучний звуковий сигнал та зафіксує час події.

Підписуйтесь на наш Telegram.

З практичної точки зору перетворювати Switch на систему безпеки може мати мало сенсу. Максимальна відстань між приставкою та джойстиком в такому режимі не перевищує метра. Також система обмежена автономністю акумуляторів джойстика.

Однак розробка Sabec показує як незвичайним чином можна використовувати звичайні гаджети. Вартість додатку Spy Alarm складає $10.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися