Субота, 15 Червня, 2024

У Новій Зеландії піцу доставляють роботи

У Новій Зеландії професія кур’єра піци може залишитися в минулому. Цю їжу там доставляють спеціально створеними роботами. Впровадила такий спосіб доставки компанія Domino.

Свого робота компанія описує як перший у світі автономний транспортний засіб для доставки піци. Самого робота DRU (Domino’s Robotic Unit) розробили в Австралії. Заряду акумулятора вистачає приблизно на 45 кілометрів, і машина має сенсори для визначення перешкод на пішохідних доріжках, якими вона пересувається.

Максимальна кількість коробок з піцою, які можна завантажити в контейнер робота, – десять штук. При цьому бокс підігрівається, так що клієнт отримує гарячу піцу. Контейнер може відкрити тільки клієнт, який знає код. Ці дані йому надсилають по SMS або вказують на сайті при оформленні замовлення.

DRU – найсвіжіший проект Domino. У 2014 році компанія випустила Siri-подібного віртуального асистента, за допомогою якого клієнти можуть замовляти піцу. У Domino є додатки для смартфонів, ПК і «розумних» пристроїв на кшталт Pebble і Apple Watch. Можна замовити піцу і за допомогою емодзі-піци, надіславши SMS.

Поки що робот ще не почав працювати, але чиновники Нової Зеландії вже задоволені проектом. Цей проект схвалив, наприклад, міністр транспорту Саймон Бріджес.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися