Субота, 13 Липня, 2024

Шоу «Бігун» можна дивитися лише на смартфонах

Телевізійники вирішили втілити ідею телешоу з класики літературної фантастики. Продюсерами передачі «Бігун» можуть виступити голлівудські зірки Бен Аффлек і Метт Деймон. А від звичних реаліті-шоу вона відрізнятиметься тим, що подивитися її можна буде лише на смартфонах.

Ідея шоу нагадує передачу «Людина, що біжить» в однойменному фантастичному романі Стівена Кінга. У книзі описується майбутнє, у якому в моду ввійшли криваві телепрограми. Однією з них стала «Людина, що біжить» – у цій передачі учасники билися за свою свободу або гинули. Адже, окрім пасток, на учасників полювали професійні мисливці.

У реальному шоу «Бігун» жорстокості не буде, але суть буде такою ж: на учасників полюватимуть. А героям для перемоги потрібно попри загрози перетнути країну за 30 днів.

Подивитися нове шоу на телевізорі не вийде – його можна буде переглянути тільки на мобільних пристроях за допомогою додатка go90. Ця програма від мобільного провайдера Verizone забезпечує доступ до відеоархіву провайдера. При цьому плата за перегляд відео з цього архіву не стягуватиметься з користувачів мобільного інтернету.

«Бігун» – це наше рішення для зацікавлення покоління міленіуму, адже вони майже живуть у смартфонах та соціальних медіа, – каже співзасновник телестудії Adaptive Studios Марк Джуберт. – Це чудовий формат для нової платформи».

Ідея такого телешоу не нова, навіть якщо не брати до уваги роман «Людина, що біжить» і його екранізацію. Права на такий телепроект купила ще у 2000 році компанія ABC. Але тоді ідею «полювання» на людину в розважальному шоу відкинули через атаки 11 вересня. У 2005 році права на нього купила Yahoo, але, витративши кілька років на розробку, відкинула проект. Уже після цього його вирішила знімати компанія Verizon у рамках реклами свого відеосервісу.

В екранізації роману «Людина, що біжить» (The running man) події розгорталися у 2017 році

Творці шоу і представники Verizon впевнені в успіху як самого шоу, так і нового формату подання матеріалу виключно за допомогою мобільних пристроїв. Дата прем’єри шоу поки не оголошена.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися