У Opera 49 з’явилася функція редагування скріншотів прямо в браузері

Нове меню настройки стартової сторінки дозволяє ще швидше конфігурувати браузер.

Opera випустила нову версію браузера для комп’ютерів, в якій тепер є функція редагування скріншотів, а також інтегровані в інтерфейс популярні месенджери і можливість переглядати відеоконтент з використанням VR-шоломів.

Opera 49. Огляд

З браузером Opera 49 користувачі можуть не тільки зробити скріншот, але і легко відредагувати його, в тому числі додавши селфі, щоб ще більше персоналізувати знімок. Досить одного кліка на іконку камери в бічній панелі браузера, щоб зробити скріншот екрану. Як тільки він зроблений, вгорі з’являться інструменти редагування, включаючи можливість малювати, додавати селфі і стрілки, ретушувати і міняти масштаб.

У цій версії Opera з’явився також вбудований програвач відео VR 360. Володарі HTC Vive, Oculus Rift і інших пристроїв, сумісних з OpenVR, тепер можуть легко переглядати постійно збільшується каталог контенту в форматі 360 градусів.

Нове меню настройки стартової сторінки дозволяє ще швидше конфігурувати браузер, налаштувавши теми оформлення, блокувальник реклами, закладки, опції бічній панелі і багато іншого. Крім того, користувач може легко перемикатися між світлою і темною темою оформлення. З новим функціоналом користувачі інших браузерів можуть тепер ще швидше і легше імпортувати свої закладки та дані в Opera.