Вівторок, 25 Червня, 2024

У Південній Кореї через 9 років почали знову продавати нові iPhone 3GS

Південнокорейський оператор SK Telink вирішив здивувати користувачів незвичним мобільним телефоном на честь відкриття свого чергового магазину. Після 9 років він знову починає продавати iPhone 3GS. Це нові апарати, які перепакують у спеціальну коробку «SK-Seven Mobile Premium».

Як повідомило видання Electronic Times, кількість iPhone 3GS, які надійдуть у продаж цього місяця, буде обмежена. Це апарати зі складських запасів SK Telink, які оператор не встиг розпродати вчасно. Ціна нових мобільників буде на рівні $40, і вони не будуть прив’язані до контракту.

Оператор уже запустив рекламу нових iPhone 3GS, яка використовує їхню технічну відсталість як перевагу. Наприклад, на одному з рекламних плакатів говориться, що смартфон не має Face ID і пропонує «просто натиснути кнопку».

Під час повторного продажу iPhone 3GS протестують фахівці оператора. Апарати продаватимуться «як є», з підтримкою найсучаснішої для них операційної системи iOS 6.1.6 включно. Однак оригінальні апарати постачалися з версією iOS 3, і невідомо, чи сервери Apple ще дозволяють завантажити iOS 6.1.6. Також користувачам необхідно буде пам’ятати про частоти свого мобільного оператора, адже iPhone 3GS працює на частотах 3G, які нині віддають для 5G.

iPhone 3GS – третє покоління смартфонів iPhone, продемонстроване на WWDC 2009. За заявою Apple, він удвічі швидше за свого попередника, на що натякає літера S – скорочення від англійського «Speed». В апарат вбудовано 3-мегапіксельну камеру та 3,5-дюймовий екран 320×480 пікселів (щільність 163 ppi). Його чіп Samsung APL0298C05 має процесор архітектури ARM Cortex-A8 з теоретичною частотою 833 МГц, яка була занижена до 600 МГц. Обсяг оперативної пам’яті дорівнював 256 МБ, а флеш-накопичувач мав обсяг 8, 16 чи 32 ГБ.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися