Вівторок, 25 Червня, 2024

У Північній Кореї з’явилася власна соцмережа

У КНДР з’явилася своя версія соціальної мережі Facebook. Однак перш ніж про неї що-небудь дізналися, сайт припинив свою роботу, повідомляє СЕГОДНЯ.ua.

Сайт StarCon помітив Дуг Мадор, співробітник інтернет-компанії Dyn. Він нагадував соціальну мережу – мав стрічку новин, сторінку особистих даних і систему обміну повідомленнями. Але багато сторінок були недопрацьовані і заповнені позбавленим будь-якого сенсу текстом.

Після того як у твіті компанії Dyn згадали про StarCon, люди стали реєструватися на новому сайті, створювали там облікові записи, обмінювалися повідомленнями. Одним з перших був зареєстрований акаунт, який пародіює лідера КНДР Кіма Чена Ина. За недовгий час існування сайту там було створено близько 300 облікових записів.

«На сайті реєструвалося безліч людей, які, судячи з їхніх коментарів, щиро вважали, що з його допомогою вони зможуть спілкуватися з людьми в Північній Кореї, – сказав Мадор. – Я впевнений, що жоден житель Північної Кореї ніколи не користувався цим сайтом, незважаючи на те, що той розміщувався на північнокорейському сервері», – додав він.

Через день після появи сайту його зламали. StarCon став перенаправляти користувачів на перегляд одного з відеороликів на YouTube, а потім повністю зник з мережі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися