Користувачі збунтувалися проти Microsoft

Користувачі не задоволені нещодавніми змінами правил користування в «хмарі» Microsoft і навіть написали петицію до компанії. У ній споживачі вимагають відновлення колишніх правил OneDrive в рамках передплати Office 365.

За новими умовами користувачі Office 365 не можуть отримати необмежений обсяг пам’яті в «хмарі», а користувачі безплатної версії втратять свої 15 ГБ місця. Тепер Microsoft з наступного року буде надавати клієнтам тільки 1 ТБ простору, а клієнтам безплатних акаунтів – 5 ГБ. Microsoft також не тільки забрала необмежений простір в хмарі, але змінила ціни на послуги. Зникли тарифні плани на 100 ГБ і 200 ГБ простору, а замість них з’явилася пропозиція в 50 ГБ за $2 на місяць. Ціна в два рази вище, ніж в Apple iCloud, а Google Drive пропонує за ці ж гроші 100 ГБ.

Клієнти Microsoft підготували петицію, в якій вимагають відновлення необмеженого простору в хмарі. На сайті Change.org з’явився відкритий лист, в якому користувачі звертаються до відповідальних за OneDrive осіб щодо відміни нових правил. Лист підписали майже 2000 людей. На платформі для голосувань UserVoice незадоволені користувачі залишили більше 16 тисяч підписів та майже 800 відгуків. Вони також створюють меми на цю тему:

«Це надзвичайно недалекоглядна зміна, – написав один із користувачів Чарльз Тадслі. – Вона явно націлена на те, щоб змусити більшу кількість людей перейти на платний Office 365. Хоча насправді все, чого вдасться досягнути, – це відвернути велику кількість користувачів. Я почуваюся по-дурному за те, що рекомендував OneDrive усій моїй сім’ї».

У петиції йдеться про те, що споживачі розуміють, що Microsoft бореться зі зловживаннями, але не хочуть погоджуватися на колективну відповідальність. На сьогоднішній день петицію підписали кілька тисяч осіб.

Користувачі, які підписали петицію, наполягають, щоб Microsoft повернула попередній прайс-лист і принаймні подвоїла пакет для користувачів передплати Office 365.