У розумного годинника Doppio «роздвоюється розум»

Наручні пристрої теж можуть отримати два екрани. У крайньому разі дослідники з Дартмутського коледжу конструюють прототип смарт-годинника з двома дисплеями. Розробники показали його на конференції CHI (Computer-Human Interaction), повідомляє Slashgear.com. Другий дисплей є знімним і може бути закріплений з будь-якого боку основного циферблату.

Завдяки відразу двом екранам можна бачити значно більше інформації. Другий дисплей Doppio здатний виступати як додатковий простір, наприклад, при програванні відео. У такому годиннику також можна буде використовувати одночасно два різних додатки, які працюють на обох екранах.

Другий дисплей з’єднаний з батьківським пристроєм за допомогою бездротової технології та є окремим, незалежним модулем. Завдяки цьому дисплеї можна розміщувати як завгодно відносно один одного.

Цей пристрій поки що виглядає досить масивним і незграбним, але це цікава ідея для того, щоб SmartWatch став більш інноваційним і корисним. Зараз розробники працюють над тим, щоб дізнатися, як користувачі могли б взаємодіяти з таким годинником.

Концепт Doppio можна подивитись на цьому відео: