П’ятниця, 21 Червня, 2024

У Сан-Франциско відкрилася повністю автоматизована кав’ярня

Cafe X – так називається нова кав’ярня, що відкрилася днями в Сан-Франциско. Незвична вона тим, що відвідувачів обслуговує автоматика без жодної людини-офіціанта.

Замовлення робот-баріста бере по смартфону, хоча можна скористатися і локальним терміналом. Готує все також робот, віддає клієнту замовлення – теж робот. Кава готується за допомогою двох кавоварок WMF. Кожен з апаратів може готувати сім напоїв різного типу, до того ж є можливість вибрати один із трьох сортів кави.

У процесі прийняття замовлення робот аналізує місцезнаходження клієнта, так що в першу чергу замовлення приймаються і віддаються клієнтам, які знаходяться поблизу.

Вартість одного напою становить $2-3. Коли замовлення готове, Cafe X відправляє клієнту текстове повідомлення із чотиризначним числом. Це код підтвердження, який необхідно ввести в терміналі кіоску. Якщо все правильно, роботизована рука виробництва Mitsubishi зніме стаканчик з підставки з підігрівом і поставить його на поличку.

Звідси стаканчик можна забрати, але якщо клієнт не забере свою каву протягом шести хвилин, напій утилізують. При цьому якщо клієнт все ж таки з’явиться згодом, йому безплатно видадуть новий напій.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися