Ноутбуки можна буде друкувати

Зроблені на замовлення ноутбуки – звичне явище в деяких країнах, однак користувачі зможуть скоро піти далі та зробити лаптоп повністю самостійно. Для цього знадобиться тривимірний принтер та креслення проекту Pi-Top, який нещодавно зареєструвався на Kickstarter. Громадське фінансування дозволить випустити набори для збирання лаптопів, щоб можна було виготовити свій гаджет без 3D-принтера.

Ідея в тому, щоб роздрукувати корпус ноутбука, використавши як апаратну начинку мініатюрний комп’ютер Raspberry Pi, який за розміром не перевищує пластикову картку. До набору Pi-Top входять, окрім креслень, батарея, антена Wi-Fi, клавіатура для ноутбука, трекпад та 13,3-дюймовий екран з роздільною здатністю 1366×768.

Основа ноутбука – мініатюрний комп’ютер Rasрberry Pi, який розійшовся тиражем у 35 млн штук. У комплекті Pi-Top постачатиметься його версія Raspberry Pi Model B+ з тактовою частотою 700 МГц та 512 МБ оперативної пам’яті. Ноутбук також матиме чотири порти USB та слот для флеш-карт microSD. Працюватиме пристрій на Raspbian OS – основана на Debian операційна система. Хоча за бажання можна буде встановити будь-яку ОС, яка сумісна з комп’ютером Raspberry Pi, з Android включно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я