Вівторок, 23 Липня, 2024

Як дізнатися сумісність телефона з мережею оператора

no-signal-showing-on-the-smartphone

Сьогодні існує багато стандартів мобільного зв’язку, частина з яких несумісна між собою. При цьому виробники смартфонів випускають одну і ту ж модель, але з різними модулями зв’язку. Тому, купуючи новий мобільний, потрібно перш за все переконатися, що він зможе працювати в мережі вашого оператора. Для цього можна ретельно вивчати характеристики девайса на сайті виробника, але є спосіб простіший.

Перед купівлею мобільника відвідайте сторінку WillMyPhoneWork.net. Це база даних смартфонів та їхньої сумісності з операторами всього світу. Завдяки цьому також можна буде дізнатися працездатність смартфона під час поїздки за кордон.

Користуватися базою досить просто: необхідно лише вибрати назву бренду і марку смартфона та вказати країну й оператора. У базі сервісу є відомості про 14 569 мобільних пристроїв та 1072 операторів. Тому з великою ймовірністю ваш девайс уже занесений в неї.

 bufer-obmena01

Після вибору всіх необхідних параметрів натисніть кнопку Search, і сайт видасть фінальну таблицю. У ній буде три колонки, які стосуються 2G, 3G та 4G LTE. У рядках розміщуються стільникові оператори. У кожній комірці буде відповідна позначка сумісності телефона зі стільниковим стандартом. Позначка синього кольору означає повну сумісність. Позначка жовтого – сумісність з деякими частотами оператора. Червоний хрест означає повну несумісність телефона з мережею цього оператора.

bezyimyannyiy

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися