Середа, 19 Червня, 2024

iPhone втратять слот для SIM ще в кількох країнах

Наразі лише на ринку США продаються iPhone, які не обладнані слотом для SIM-картки. Однак з випуском iPhone 15 цього року Apple планує розширити географію айфонів, які працюють виключно з eSIM. Припускають, що це може торкнутися десятків європейських країн.

Відповідно до інформації, отриманої французьким веб-сайтом MacGeneration, моделі iPhone 15 і iPhone 15 Pro можуть вийти у Франції цього року без лотка для SIM-карти. Пристрої працюватимуть лише з eSIM для забезпечення мобільних дзвінків та мобільного інтернету.

Якщо такі смартфони продаватимуться у Франції, вони, ймовірно, також будуть продаватися принаймні в деяких інших європейських країнах. Оскільки Apple зазвичай продає одну модель iPhone у більшості країн Європи. Наприклад, модель iPhone 14 Pro A2890, що продається у Франції, також продається у Великобританії, Ірландії, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Австрії, Польщі, Нідерландах, Бельгії, Данії, Фінляндії, Норвегії, Швеції, Швейцарії та десятках інших країн.

У вересні минулого року Apple вже видалила лоток для SIM-карти з усіх моделей iPhone 14 у США, змусивши клієнтів використовувати eSIM. Apple має документ зі списком операторів, які підтримують технологію eSIM у всьому світі.

Коли серія iPhone 14 була запущена в США, Apple рекламувала eSIM як більш безпечну, ніж фізична SIM-карта, оскільки її неможливо видалити з iPhone, який був втрачений або вкрадений. Apple додала, що до восьми eSIM-карт можна керувати в програмі «Налаштування» iPhone, усуваючи необхідність отримувати, носити з собою та міняти фізичні SIM-карти під час подорожі. iPhone 13 і новіші моделі можуть мати дві активні eSIM-карти одночасно.

Оскільки доступність eSIM швидко зростає, видалення лотка SIM-карти здається неминучим, навіть якщо перехід займе ще кілька років, щоб повністю завершити.

Очікується, що Apple, як зазвичай, представить серію iPhone 15 у вересні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися