У Twitter тепер можна заробляти на своїх публікаціях

Доки загальна сума переказів не перевищить 50 тис. доларів, користувач отримуватиме 97% від суми підписок, 3% забере собі Twitter.

Ілон Маск, який нині володіє Twitter, оголосив про запуск передплати. Автори можуть активувати платний перегляд своїх дописів, чи то тексти, чи то відео, чи то зображення.

Підписки можуть допомогти людям у Twitter отримувати щомісячний дохід від контенту, який вони створюють. Зокрема, автори можуть отримати дохід, пропонуючи підписникам додатковий рівень доступу та бонусний контент.

Автори з усього світу, які відповідають вимогам, можуть подати заявку на участь у програмі підписок. Покупки підписок наразі доступні в усьому світі в Twitter для iOS, Android і у веб-версії.

Щоб мати право на активацію платної підписки, автори повинні відповідати мінімальним вимогам:

  • Мати 18 років або старше
  • Мати принаймні 500 підписників
  • Активність протягом останніх 30 днів

Автори, яким відкрили доступ до платної підписки також повинні видавати щонайменше 25 твітів кожні 30 днів.

Доки загальна сума переказів не перевищить 50 тис. доларів, користувач отримуватиме 97% від суми підписок, 3% забере собі Twitter. Якщо ж загальна сума переказів перевищить 50 тис. доларів, то Twitter собі забиратиме вже 20%, а користувачеві дістанеться 80%.

У Twitter акцентують увагу на тому, що Apple бере 30% комісії за покупки у додатку, якщо покупка підписки здійснюється через пристрій Apple. Для «яблучних» користувачів комісії становитимуть 33 і 50% відповідно.

Мінімальна сума чека становить 50 доларів. Платна підписка доступна у 115 країнах, України у списку немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я