Субота, 20 Квітня, 2024

На Apple Watch з watchOS 10 повернуться віджети

Apple планує оновити інтерфейс Apple Watch з випуском нової версії операційної системи watchOS 10. Аналітик Марк Гурман з Bloomberg пише про те, що Apple поверне віджети на цей популярний смарт-годинник. Apple не тільки повертає віджети, але й планує зробити їх основною частиною інтерфейсу Apple Watch. Майбутнє оновлення watchOS 10 буде попередньо представлено на конференції WWDC 2023, яка розпочнеться 5 червня.

Гурман називає віджети Apple Watch поєднанням системи Glances, яка раніше була частиною Apple Watch, і віджетів, які зараз є на iPhone. Замість того, щоб відкривати програми для отримання інформації, користувачі будуть переглядати стек віджетів, які відображатимуть дані. Це може бути інформація щодо погоди, фондового ринку, календар користувача тощо. Віджети будуть розміщені на будь-якому циферблаті, вибраному користувачем на сумісній моделі Apple Watch.

У watchOS 10 також може змінитися функція цифрової коронки Apple Watch. Наразі натискання кнопки повертає на головний екран, але Гурман каже, що Apple може змінити дію кнопки так, щоб її натиснення відкривало віджети годинника.

Як зазначає Гурман, крок Apple свідчить про те, що вона прийшла до розуміння того, що орієнтована на додатки платформа iPhone не працює так добре на годиннику, де користувач хоче швидко бачити останню інформацію, не витрачаючи час на пошуки.

Apple Watch не має великого вибору додатків, порівняно з іншими пристроями Apple. У своєму звіті до влади ЄС компанія повідомила, що  на цьому ринку магазин додатків Apple Watch App Store відвідує менше одного мільйона відвідувачів на місяць порівняно зі 101 мільйоном користувачів iPhone, які відвідують App Store щомісяця у цьому регіоні.

Гурман каже, що оновлення watchOS 10 стане найбільшою зміною в Apple Watch цього року, оскільки моделі Series 9, ймовірно, не матимуть серйозних оновлень апаратної частини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися