Понеділок, 11 Грудня, 2023

У Харкові запустили комерційний 3G

Тестовий період підземної мережі UMTS, яку останні кілька місяців перевіряла «МТС Україна», завершився. Комерційна експлуатація 3G-мережі в харківському метрополітені буде можлива на швидкості до 42 Мбіт/с без додаткової плати в рамках наявних 3G- і 2G-тарифів оператора.

Для того щоб скористатися 3G від «МТС Україна», досить мати смартфон із SIM-карткою оператора і підтримкою 3G, увімкнувши в меню телефона режим автоматичного вибору 2G/3G-мережі. Підключення здійснюється автоматично. Ніяких додаткових налаштувань не потрібно.

Мережа «МТС Україна» в Харківському метрополітені є першою підземною 3G-мережею в Україні. За результатами тестів, найвища швидкість мобільного інтернету в метро склала 36,5 Мбіт/с. Уперше тестування 3G мережі МТС у Харківському метро відбулося 10 квітня 2015 року. За цей час послуги мобільного інтернету стали ще більш затребуваними – пасажири метро сьогодні використовують у десять разів більше трафіку, ніж у 2G-мережі.

Рекордсменом зі споживання швидкісного інтернету в травні стала станція метро «Університет» – тут інтернет-користувачі щодня завантажували близько 25 ГБ через 3G-мережу «МТС Україна». Що стосується розподілу 3G-трафіку по лініях метро, тут стабільне лідерство утримує Холодногірсько-Заводська лінія – найдовша в Харківській підземці.

Загалом на сьогоднішній день 3G-покриття доступне більш ніж у 30 об’єктах Києва, Харкова та Одеси. Детальний перелік адрес доступний за посиланням.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися