У WhatsApp запускають нові методи боротьби зі спамом

Щоб не потрапити у спам-лист при необхідності зробити масову розсилку, у WhatsApp рекомендують користуватися функцією «Список трансляції»

У WhatsApp хочуть якщо не покласти край, то суттєво зменшити потік набридливих рекламних оголошень. Месенджер тестує функцію блокування спаму, яка буде доступна на iOS та Android. За попередньою інформацією, нова можливість повинна з’явитися у версії 2.17.430.WhatsApp

Спам-повідомленнями у WhatsApp вважають розсилки однакових послань, які користувач відправляє багатьом своїм контактам. Часто в таких текстах міститься небажана реклама, фальшиві новини, а також прохання розіслати їх іншим.

Для розсилки спаму у WhatsApp часто використовується функція «Переслати». В майбутньому месенджер інформуватиме користувачів про послання, які багато разів пересилалися. Месенджер також блокуватиме повідомлення, які пересилали 25 разів.

Щоб не потрапити у спам-лист при необхідності зробити масову розсилку, у WhatsApp рекомендують користуватися функцією «Список трансляції» (Broadcast List). Вона працює лише з тими контактами, які є в адресній книзі смартфона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я