Неділя, 3 Березня, 2024

У Windows 10 з’явиться «ігровий» режим

Фахівці проаналізували «злиті» файли чергового глобального оновлення Windows 10 і знайшли чимало цікавого, розповідає geek.com.

Наприклад, у Microsoft запропонують геймерам нову функцію, яка отримала назву «ігровий режим», котрий спрямований на оптимізацію ресурсів комп’ютера. В «ігровому режимі» система мінімізує ресурси, що доступні іншим програмам, та спрямовує  вивільнену потужність на прискорення ігор.

watchdogs2

Першим про це повідомив користувач Twitter з псевдонімом WalkingCat, який знайшов файл бібліотеки DLL з назвою «Game Mode» в останній збірці Windows 10 (версії 14997). Користувач зазначив, що схоже на те, що в цьому режимі операційна система змінюватиме логіку розподілу ресурсів (процесор, відеоядро, пам’ять тощо) і надаватиме найвищий пріоритет «грі». Дана функція ще не працює, однак схоже, що найближчим часом вона стане доступна «інсайдерам» Microsoft, які задіяні в тестуванні оновлень програмного забезпечення.

Фахівці видання WindowsCentral зазначають, що така функція дещо нагадує механізм запуску ігор на консолі Xboe One. Приставка мінімізує апаратні ресурси, доступні іншим додаткам, щоб ігри працювали якнайкраще. Windows 10 поки що не має нічого подібного, але, скоріш за все, отримає таку функцію в наступному масштабному оновленні Creators Update.

На даний час у Microsoft не спростовують і не підтверджують існування даної функції. Поки що фахівці не мають відповіді на головне питання: прискорюватиме «ігровий режим» ігри з магазинів Steam або Origin чи буде працювати лише з програмами з власного магазину додатків Microsoft – Windows Store. Також не відомо, чи буде дана функція працювати зі «звичайними» комп’ютерними іграми, скажімо, купленими на DVD.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися