П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Windows 11 стало легше оновлювати список мереж Wi-Fi

У Windows є одна незручна фіча, яка стосується бездротових мереж Wi-Fi і яку, схоже, Microsoft після багатьох років виправить. Microsoft додає кнопку, щоб можна було швидко оновити список доступних бездротових мереж у Windows 11.

Цю кнопку додано в нещодавно випущену збірку 25997 Windows 11, але Microsoft не згадує її наявність в журналі опису апдейту.

Кнопка «Оновити список мереж» у спливаючому меню Wi-Fi, яку зараз бачать лише учасники тестової програми Windows Insiders, які підписалися на Canary Channel, значно швидше та легше змусить Windows 11 повторно перевірити наявність доступних мереж і покаже вам оновлений список. Згодом ця кнопка стане доступною для всіх користувачів, а не лише для інсайдерів.

Не повністю функціонуюча функція була помічена користувачами X PhantomOfEarth, які поділилися своїм відкриттям у дописі, який отримав відповідь від Брнадона Леблана з Microsoft.

«Ми ще не задокументували це, оскільки він не зовсім працює з усіма потрібними частинами – слідкуйте за оновленнями. Ми поговоримо про це більше в наступному рейсі», повідомив — Брендон Леблан.

Як зазначає Леблан і як інсайдери, можливо, помітили самі, хоча зараз є нова кнопка «Оновити список мереж», вона ще не працює повністю, тому Microsoft не оголошує про її існування. Але з обіцянкою, що кнопка з’явиться в майбутньому оновленні, не доведеться довго чекати, щоб почути щось більш офіційне про неї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися