Неділя, 3 Березня, 2024

Тарифи Vodafone передплати доступні у форматі eSIM

Відтепер всі тарифи Vodafone передплати доступні у форматі eSIM. Окрім Joice Pro, нові абоненти можуть придбати Joice Start, Joice Max або новий тариф-флагман – Vodafone Turbo. Придбати новий номер з необхідним тарифом можна в інтернет-магазині  Vodafone і протягом однієї години після оплати eSIM буде відправлена автоматично на вказану електронну пошту.

Клієнти, які вже користуються послугами Vodafone і хочуть змінити фізичну SIM на eSIM, можуть це зробити в застосунку My Vodafone або скористатись «підмінною» eSIM, яку також можна віддалено придбати в інтернет-магазині Vodafone.

eSIM дозволяє відмовитися від застосування фізичної SIM-карти, замінивши її віртуальною. Для цього в сучасних гаджетах виробники встановлюють мікрочіп, який дозволяє завантажувати цифрову SIM-карту шляхом сканування QR-коду. Таким чином, користувачі отримують можливість купувати або міняти SIM- карту віддалено, не витрачаючи час на похід до магазину для отримання фізичної карти.

Віртуальна SIM-карта має ще цілу низку переваг:

  • eSIM дозволяє власникам mono-SIM пристроїв значно розширити можливості своїх гаджетів і використовувати в одному смартфоні кілька профілів – до 10 номерів (залежить від установок виробника);
  • eSIM легко самостійно придбати та підключити онлайн;
  • eSIM може використовуватися в пристроях без слотів для SIM-карт, наприклад, в планшетах;

?       eSIM забезпечує додатковий рівень безпеки. Її не можна пошкодити, втратити або витягнути зі смартфона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися