Понеділок, 15 Квітня, 2024

У Японії геймера заарештували за те, що він виклав на YouTube проходження гри

Житель Нагої, 52-річний Сінобу Йосіда, став першою людиною, заарештованою в Японії за те, що завантажував на YouTube відео своїх проходжень комп’ютерних ігор. Звинувачення пов’язані з трьома ігровими відео «Steins;Gate: My Darling’s Embrace». На додаток до відео з гри Йосіда також завантажив відео адаптації аніме «Steins;Gate» і аніме «Spy x Family».

Гра «Steins;Gate: My Darling’s Embrace» не була новою: вона вийшла у 2013 році, а потім була перенесена на Nintendo Switch, Sony PlayStation 4 і Windows у 2019 році.

Завантажені Йосіда відео адаптації аніме «Steins;Gate» і аніме «Spy x Family» також не були повними епізодами, натомість про них повідомлялося як про нетабарі. Це японське слово означає «швидкий контент» і використовується для опису скорочених версій серіалу або фільму. Нетабарі можна трактувати як спойлер.

Відео, які монетизувалися та збирали дохід від реклами, містили кінцівку гри. Повідомляється, що Йосіда також додав підписи та текст до деяких або всіх аніме-відео.

Власник прав на «Steins;Gate», студія Kadokawa, каже, що «Steins;Gate» — це візуальний роман. Ігровий процес складається переважно з читання з невеликою кількістю дій від гравця. Тому потенційним геймерам може бути більш привабливо подивитися відео з проходженням, ніж безпосередньо керувати екранною дією. Через це перегляд відео геймплею «Steins;Gate» є, мабуть, набагато більш життєздатною заміною гри і купівлі.

Йосіда визнав звинувачення, сказавши, що «знав, що це незаконно, навіть коли це робив». У заяві після його арешту CODA, японська організація зі сприяння розповсюдженню контенту за кордоном, стверджувала, що «в принципі» будь-яке використання відео ігрового процесу вимагає дозволу від власника прав.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися