У Японії виганятимуть працівників з робочого місця за допомогою квадрокоптера

У Японії вважається, що довге перебування на роботі є ознакою лояльності та відданості

У Японії є проблема, про яку мріють працедавці інших країн: працівники японських компаній дуже часто працюють понаднормово. Стартап T-Frend пропонує шукати таких трудоголіків та виганяти їх за допомогою дрона. Літаючі боти почнуть працювати вже цієї весни. Подібні послуги обійдуться працедавцям із Токіо в $4500 на місяць.

Для впливу на працівника бот T-Frend зависатиме над ним та відтворюватиме музику. Процедура триватиме до того часу, поки робітник не залишить офіс. При цьому відстежувати трудоголіків бот буде автоматично, для чого вони матимуть технологію розпізнавання облич. Усі дії будуть записуватися через вбудовану камеру на картку пам’яті SD.

У Японії вважається, що довге перебування на роботі є ознакою лояльності та відданості. Працівники настільки часто залишаються на роботі понаднормово, що з цієї причини в країні трапляються десятки випадків серцевих нападів та самогубств. Місцева влада намагається з цим боротися, запровадивши, наприклад, «преміальну п’ятницю», яка має стимулювати робітників вчасно полишати своє робоче місце кожної останньої п’ятниці місяця. Однак ініціатива не виявилася дуже популярною, бо цей день часто є найбільш напруженим для офісних працівників.

Роботодавці також намагаються боротися з трудоголіками власними силами. Начальники відділів самостійно ходили по офісу та виганяли тих, хто затримувався. Однак через це вони самі працювали понаднормово, а також це породжувало конфлікти серед персоналу.

Після цього компанії звернулися до охоронних фірм, щоб їхній персонал відправляв трудоголіків додому. Однак у них забракло людей для виконання такого завдання в національному масштабі.