6-річний хлопчик заробляє $11 млн на рік оглядом іграшок на YouTube

Найбагатшим відеоблогером цього року став Деніел Мідлтон, відомий також як TheDiamondMinecart

Канал Ryan ToysReview потрапив на 8 місце цьогорічного списку Forbes найприбутковіших блогерів YouTube. Його власнику є чим пишатися: у свої 6 років він є доларовим мільйонером. Огляд іграшок на відео приніс йому $11 млн цього року.

Канал Ryan ToysReview стартував у березні 2015 року. На той час Раян був звичайним 4-річним хлопчиком, який любив дивитися огляди іграшок. Тоді він запитав батьків, чи може він робити те ж саме на YouTube. Перше відео з його оглядом з’явилося в липні того ж року. Хлопчик оглядав велетенське яйце-сюрприз, всередині якого містилося понад 100 іграшок із серії мультфільмів «Тачки» від студії Pixar. Нині це відео переглянули понад 800 млн разів.

Зараз канал фокусується на огляді нових іграшок та дитячої їжі. За даними видання The Verge, канал зараз нараховує 10 млн глядачів. Вони переглядають лише реклами на $1 млн на місяць.

У 2016 році упродовж 18 тижнів канал Ryan ToysReview був найпопулярнішим у США та другим найбільшим у світі. Він випередив таких іменитих відеоблогерів, як PewDiePie та Джастін Бібер, а також канали медійних імперій, таких як BuzzFeed, The Tonight Show, WWE.

Ось як Раян оглядає саморобний диспенсер для цукерок:

Найбагатшим відеоблогером цього року став Деніел Мідлтон, відомий також як TheDiamondMinecart. Цей 26-річний чоловік заробив $16,5 млн на оглядах гри Minecraft. Навколо цієї забавки обертається навіть його приватне життя: він одружився з YouTube-оглядачкою Minecraft під ніком JemPlaysMC.

Друге місце посів 25-річний канадець Еван Фонг з прибутком у $15,5 млн. Ці гроші він заробив за допомогою відео, на яких він грає в комп’ютерні ігри та розповідає жарти.

Третє місце займає канал Dude Perfect з цифрою у $14 млн прибутку за 2017 рік. Його ведуть двійнята Корі та Кобі Коттон, а також троє їхніх друзів. Усі вони у старшій школі займалися баскетболом і на відео показують різні спортивні трюки, а також жарти.

1 коментар

  1. Насправді це сумно,хіба так мають проходити найкращі дитячі роки?!

Comments are closed.