Учений: смартфони перестануть «гальмувати»

Часті записи і зчитування даних у пам’яті смартфона призводять до уповільнення його роботи. Професор Он Ю-джііп з Кореї знайшов рішення, яке дозволить прискорити роботу смартфонів у 20 разів. Технологія Write Ahead Logging Direct IO (WALDIO) зводить до мінімуму звернення до пам’яті смартфона і виключає надмірне дублювання даних.

Багато користувачів помічають, як із часом смартфон починає довше запускатися, з’являються підвисання додатків. Корейський професор обіцяє, що ці незручності залишаться в минулому. Технологія дозволить зробити бюджетні зразки флеш-пам’яті такими самими довговічними, як більш дорогі варіанти. Це також підніме швидкість роботи в 14 разів для звичайних телефонів, і у 20 разів швидше почнуть працювати телефони із незнімним акумулятором. Приємним бонусом у ході експериментів стало збільшення на 39% живучості вбудованої батареї.

Про розробку, яка полегшить життя кожного користувача смартфона, поки відомо мало. Її презентація проходитиме днями на конференції 2015 USENIX Annual Technical Conference.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я