Учений: смартфони перестануть «гальмувати»

Часті записи і зчитування даних у пам’яті смартфона призводять до уповільнення його роботи. Професор Он Ю-джііп з Кореї знайшов рішення, яке дозволить прискорити роботу смартфонів у 20 разів. Технологія Write Ahead Logging Direct IO (WALDIO) зводить до мінімуму звернення до пам’яті смартфона і виключає надмірне дублювання даних.

Багато користувачів помічають, як із часом смартфон починає довше запускатися, з’являються підвисання додатків. Корейський професор обіцяє, що ці незручності залишаться в минулому. Технологія дозволить зробити бюджетні зразки флеш-пам’яті такими самими довговічними, як більш дорогі варіанти. Це також підніме швидкість роботи в 14 разів для звичайних телефонів, і у 20 разів швидше почнуть працювати телефони із незнімним акумулятором. Приємним бонусом у ході експериментів стало збільшення на 39% живучості вбудованої батареї.

Про розробку, яка полегшить життя кожного користувача смартфона, поки відомо мало. Її презентація проходитиме днями на конференції 2015 USENIX Annual Technical Conference.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я