П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Учителів та батьків у Китаї звільнять від перевірки домашніх завдань дітей: працюватиме штучний інтелект

Стартап Yuanfudao за підтримки китайського ІТ-гіганта Tencent намагається зробити прорив у шкільних завданнях. Він розробив рішення, яке дозволяє вчителям та батькам витрачати значно менше часу на перевірку виконаних вправ з математики. Цим займатиметься штучний інтелект у формі мобільного додатка.

Утиліта для перевірки шкільних завдань з математики називається Xiaoyuan Kousuan і доступна безкоштовно. У тестовому режимі вона почала працювати близько року тому, і розробники кажуть, що вона допомагає перевірити майже 70 млн завдань з математики щодня. Це економія близько 40 тисяч годин, якби задачі перевіряли люди.

Засновник Yuanfudao Лі Сін говорить, що перевірка десятків мільйонів домашніх завдань дозволила зрозуміти типові помилки школярів. Така інформація може стати основою для поліпшення шкільної системи Китаю. Наприклад, можна давати школярам задачі відповідно до їхніх навичок та вмінь.

Окрім математики додаток Yuanfudao також можна використовувати для перевірки завдань з англійської мови та хімії. За словами Лі, компанія створила базу даних з відповідями на шість мільярдів питань.

«Ми не хочемо, щоб діти потонули в морі домашньої роботи, – каже Лі. – Раніше необхідно було докладати багато зусиль та практики, щоб виділитися. Сьогодні технології можуть зробити зміни».

Алгоритми Yuanfudao уже здатні рекомендувати школярам персональні курси залежно від їхнього прогресу. Розробники сподіваються, що так можна навіть скоротити освітній розрив між розвиненими та відсталими регіонами Китаю. Через їхню систему діти з віддалених областей країни можуть вирішувати ті ж задачі, що і діти з великих мегаполісів на кшталт Шанхаю.

«У підсумку єдиною важливою річчю в освіті є цікавість та когнітивні здібності», – говорить Лі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися