Субота, 2 Березня, 2024

Microsoft Word навчився читати вголос

Microsoft уже тривалий час тестує мовні функції свого текстового процесора. Тепер вони вийшли з бета-режиму та починаючи з цього місяця стануть офіційно доступними в Office 365. Однією з таких нових опцій є функція «Читати вголос» (Read Aloud) у Word.

Word

Новинка схожа на наявну функцію «Режим читання» (Read Mode), яка доступна з грудня. Але, окрім цього, вона також дозволяє легко міняти швидкість читання та голос. При цьому з текстом можна продовжувати працювати: робити виділення правки тощо.

Нова функція, кажуть розробники, може полегшити роботу у Word користувачам, які страждають на дислексію. Це порушення здатності до письма та читання. Коли програма читатиме таким користувачам текст уголос, їм буде легше помітити та виправити помилки. Нова функція також буде корисною тим, хто просто хоче почути, як звучить створений ними матеріал.

Microsoft Office 365 – це програмний продукт, який поєднує набір веб-сервісів і поширюється на основі передплати за схемою «програмне забезпечення + послуги». Набір надає доступ до різних програм та послуг: Microsoft Office, електронної пошти, засобів для спілкування та управління документами тощо

Microsoft уперше оголосив про створення Office 365 у жовтні 2010 року. Після стадії закритого тестування різними організаціями публічна бета-версія продукту вийшла у квітні 2011 року. У загальному доступі його показали 28 червня 2011 року як відповідь на сервіс-конкурент Google Apps.

Microsoft розробив платформу Office 365, щоб об’єднати наявні онлайн-послуги, такі як Exchange (для електронної пошти), SharePoint (для корпоративних соціальних мереж), Lync (для спілкування). План для малого бізнесу охопив такі інструменти, як корпоративна електронна пошта Exchange, SharePoint Online, Lync Online, веб-хостинг через SharePoint та Office Online.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися