П’ятниця, 14 Червня, 2024

Українці дивляться інтернет мобільно

Компанія Gemius Україна оприлюднила дані свого щомісячного дослідження української інтернет-аудиторії gemiusAudience. У вересні 2015 року 18,3 млн українців користувались інтернетом через стаціонарний комп’ютер або лептоп. Ще 5,6 млн користувачів заходили в інтернет за допомогою мобільного телефона або смартфона, а 1,9 млн – планшета.

Дані за кількістю інтернет-користувачів вказані без переходу аудиторією між платформами. Тобто один і той же користувач міг заходити в інтернет як з планшета, так і смартфона та ПК.

Серед ПК-аудиторії країни у вересні 2015 сервіс Google очолив список найпопулярніших ресурсів. Другу позицію займає соціальна мережа «ВКонтакте», третю – Mail.Ru. Сервіс Youtube і пошукова мережа Yandex розмістилися на четвертій і п’ятій позиціях відповідно. Із серпня в десятці лідерів піднялася в рейтингу онлайн-енциклопедія Wikipedia і опустився в рейтингу інтернет-магазин Rozetka. У топ-10 сайтів українського інтернету входять 3 соціальних мережі, відеосервіс, 2 пошукових системи, портал, два сайти категорії E-commerce та один освітній ресурс.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися