Четвер, 13 Червня, 2024

В Англії за продуктами ходитимуть роботи

Засновник Skype Ахті Хейнла і Янус Фрііс трудяться над створенням робота на колесах, який буде привозити покупки з магазинів. Безпілотний прототип Starship («Зореліт») катається по тротуарах Східного Лондона із середньою швидкістю 6 км/год, користується картами і навігаційними технологіями для прокладання маршруту й обходу перешкод. Усередині нього сховано пакети з продуктами.

У контейнери можна помістити до 9 кг покупок і відправити робота в подорож до покупця. Після доставки Starship повертається в спеціальний док, де заряджається і при необхідності очищається. Така доставка додому виходить набагато дешевшою, стверджують засновники Starship, і економить час людей на походах по магазинах.

Покупці в режимі реального часу можуть відстежувати шлях цієї машини  на своєму смартфоні. При цьому протягом мандрівки багажник робота надійно заблокований, а відкрити його можна тільки за допомогою програми покупця. У подорожі «Зореліт» керується камерами, GPS-модулем і гіроскопом. У будь-який момент управління роботом може перехопити оператор.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися