Українці хочуть засудити Facebook

Нещодавно у Facebook прокотилася хвиля блокувань відомих українських блогерів, яку пояснюють політичними міркуваннями. Українські користувачі соцмережі не збираються полишати цю ситуацію як вона є та хочуть засудити Facebook за такі дії, повідомляє BBC.

Про свої наміри повідомили на прес-конференції в Києві, яку провели відомі Facebook-користувачі. Вони хочуть поскаржитися в український суд на те, що блокування відбувається за політичним принципом. «Паралельно будуть офіційні скарги в американський та ірландський офіс компанії», – заявив Андрій Гук, партнер юридичної компанії «Анте».

У компанії Facebook заперечують звинувачення в несправедливому блокуванні користувачів і запевняють, що за блокуванням не стоять російські сили, як це стверджує дехто з українських користувачів.

Учасники прес-конференції, серед яких депутат Ради Борислав Береза і політолог Тарас Березовець, кажуть, що звернення до українського суду є радше спробою привернути увагу до проблеми, аніж отримати реальну компенсацію від соцмережі, офіси якої розташовані в США й Ірландії.

«Facebook задає нам репутаційних втрат. Так само ми можемо і мусимо завдати йому такої шкоди», – сказав блогер Андрій Бондар.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я