Українська компанія Infomir випустила 4К-приставку на Android TV

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Український виробник IPTV/OTT-приставок випустив медіаплеєр з ОС Android TV 8.0. Про це повідомляється на офіційному сайті Infomir. Вітчизняний продукт зможе змагатися з пристроями світових брендів.

Головні переваги приставки — Android TV 8.0, пульт з голосовим управлінням і підтримка 4K HDR. Пристрій офіційно сертифіковано Google.

MAG425A отримав потужний процесор ARM Cortex-A53, 2 ГБ оперативної пам’яті і вихід HDMI 2.1a. Вбудований Wi-Fi-модуль працює в діапазонах 2,4 і 5 ГГц і забезпечує стабільне з’єднання навіть далеко від роутера. Доступний роз’єм Ethernet.

Новий глядацький досвід з 4K HDR

Як 4K зображення стає детальним і живим: пікселів вчетверо більше, ніж в Full HD. Це найактуальніша роздільна здатність найближчих років. Розширений динамічний діапазон (HDR) забезпечує природне перенесення кольорів — темні і яскраві ділянки кадру відображаються з високим контрастом. Щоб оцінити цю перевагу, глядачам потрібен телевізор з підтримкою 4K HDR.

Android TV та голосове керування

Google Assistant і пульт з голосовим контролем допоможуть знайти передачі і фільми за назвою, рейтингом, жанром, популярністю чи акторамами. В результати пошуку потрапляє контент з усіх встановлених додатків. На жаль, Google Assistant розуміє тільки 8 мов і поки не підтримує українську та російську.

З MAG425A можна підключитися до свого IPTV/OTT-провайдеру, дивитися контент стрімінгових сервісів і відтворювати файли з локальних сховищ. Технологія Chromecast built-in дозволяє транслювати на великий екран відео, музику і фільми безпосередньо зі смартфона або планшета. Достатньо, щоб пристрої працювали в одній мережі Wi-Fi. Крім того, приставка підтримує гри для Android TV та сумісна з бездротовими BLE-геймпадом.

Новинка офіційно доступна в Україні і по всьому світу. У вітчизняних рітейлерів MAG425A варто до 2199 гривень.

Infomir випускає приставки більше 14 років. Головний офіс і виробництво знаходяться в Україні, а представництва і логістичні центри працюють в США, Німеччині, Естонії, Швейцарії та ОАЕ. Як повідомляється в прес-центрі компанії, своїми продуктами Infomir прагне поліпшити індустрію телебачення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я