Субота, 2 Березня, 2024

Можливості Аpple iPhone, про які варто дізнатися

Apple iPhone, крім базового функціонального набору, пропонує своїм користувачам додаткові можливості, про які ви, можливо, не знали

Apple iPhone — гаджет, який відомий навіть найменшим користувачам. Якщо раніше такий смартфон залишався недоступним для звичайного покупця, то сьогодні кожен може обзавестися однією з моделей бренду.

Незважаючи на те, що новий смартфон виробника коштує дорого, колишні варіанти пристрою ви можете купити з економією.

Установка унікальної вібрації

Якщо вам набрид класичний звук вібрації, який встановлений в Apple iPhone, ви можете створити унікальне звучання. У розділі «мелодія» виберіть «вібрація», а потім «створити вібрацію». Під час запису рекомендується близько піднести смартфон до іншого пристрою (телефону або комп’ютера), щоб збігся ритм. Далі досить просто зберегти оновлений звук.

Зйомка відео

Якщо ви не хочете, щоб інші бачили, що ви записуєте відео, достатньо активувати режим зйомки з вимкненим екраном. Знайти її ви зможете в розділі налаштувань відео. Така функція підійде тим, хто, наприклад, готує сюрприз.

Завантаження об’ємних додатків

Apple iPhone не дає скачувати з Apple Store додатки з великою ємністю. Обійти заборону можна завдяки наступних рекомендацій:

  • Після відмови завантаження перейдіть в розділ налаштувань і виберіть графу «дата і час».
  • З іконки «автоматично» потрібно прибрати галочку. Так відразу запуститься скачування.

Прискорення бездротового інтернету

Посилити швидкість Wi-Fi можна самостійно за допомогою смартфона. Для цього в графі «стільниковий зв’язок» виберіть клавішу допомоги бездротового інтернету. Так телефон самостійно підвищить швидкість, що відіб’ється на працездатності.

Швидке перезавантаження

«Зависання» гаджета характерно під час роботи телефону в умовах повної завантаженості. В такому випадку можна перезавантажити телефон за допомогою одночасного натискання кнопок «додому» і «включення». Apple iPhone відновлює свою працездатність всього за 10 секунд. Такий метод не можна використовувати часто. Постійне виконання дії може відбитися на функціонуванні гаджета.

Додаткові функції

  • Компас. Пристрій вже вбудовано в телефон. Йому характерна висока точність вимірювань. Працює без підключення до мережі.
  • Будівельний рівень. Додаток підійде тим, хто планує або займається ремонтом. Телефон допоможе провести вимірювання найвищої складності.

Магазин електроніки Comfy дає можливість обрати свою модель Apple iPhone зі значною економією. Компанія пропонує конкурентоспроможні ціни на всю продукцію в асортименті.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися