Субота, 9 Грудня, 2023

Українці перемогли в конкурсі NASA

Вітчизняний проект Mars Hopper став переможцем конкурсу NASA Space Apps Challenge. Українці вибороли перемогу в категорії «People’s choice», повідомляє РБК-Україна.

У цій номінації українська команда змагалася з командами з Македонії, Бангладеш, Білорусі та США. Творцями проекту є семеро українців: Павло Правдюк, Олександр Буткалюк, Софія Буткалюк, Микола Денисенко, В’ячеслав Осауленко, Ілля Рибінський, Андрій Музиченко.

Проект Mars Hopper вирішує, як пересуватися по поверхні Марсу. Українські розробники використовували у своїй роботі принцип пересування коників. А як паливо команда запропонувала використовувати СО2 з полярних шапок. Розробники вважають, що такий апарат зможе вивчати полярні шапки Марсу.

Крім того, переможцем у номінації «Best use of hardware» стала команда Canaria з Англії, у номінації «Best mission concept» – Fractalnet (США), у номінації «Most Inspirational» – Kid On The Moon (Канада). У номінації «Galactic impact» переміг L.I.V.E. Glacier Project з Італії, а в номінації «Best use of data» – проект Scintilla зі США.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися