Як на смартфоні завантажувати музику з YouTube

завжди є ризик, що доступні сьогодні улюблені треки заблокують завтра.

Відеохостинг YouTube не дозволяє завантажувати контент на диск. І завжди є ризик, що доступні сьогодні улюблені треки заблокують завтра. Найкращий вихід – скачати треки у пам’ять свого телефону, щоб їх можна було слухати навіть без доступу до інтернету.

Для завантаження музики з YouTube на Android необхідно дозволити інсталяцію програм з невідомих джерел. Ці додатки порушують правила Google, тому вони недоступні в магазині Google Play. Інсталюйте одну з популярних утиліт: Snaptube, VidMate, YMusic. Для завантаження контенту на диск необхідно в ній вказати посилання на відео. Далі залишається обрати формат аудіо та якість запису.

На iPhone щоб скачати трек необхідно скористатися додатками «Швидкі команди». Встановіть «Швидкі команди» з App Store та завантажте швидку команду Media Grabber. Після інсталяції плагіна відкрийте бажане відео на YouTube у браузері або у фірмовому додатку цього відеохостингу. Натисніть «Поділитися» і виберіть «Швидкі команди», де вкажіть Media Grabber. Виберіть формат завантаження m4a і збережіть файл у галерею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я