USB 4 обіцяє 40 Гбіт/с і 100 Вт, девайсів варто чекати у 2020 році

Нині розробка специфікації USB 4 дійшла до версії 0.7, і вона просувається досить швидко

Очікуваний інтерфейс USB 4 базуватиметься на технології Thunderbolt 3 і подвоїть пропускну здатність проти наявного USB 3.2. Четверта версія протоколу забезпечить пересилання даних на швидкості 40 Гбіт/с (5 ГБ/с) та передачу потужності до 100 Вт. Для підключення використовуватиметься конектор USB Type-C. Група USB Promoter Group працює над специфікацією USB4, і комерційних продуктів з цим інтерфейсом варто очікувати до кінця 2020 року.

Нині розробка специфікації USB 4 дійшла до версії 0.7, і вона просувається досить швидко. Окрім цього, новий стандарт підтримуватиме технології HDMI 2.0 та Display 1.2 (DP 1.2) для передачі відео. Він дозволить підключати один дисплей роздільною здатністю 5К або два дисплеї роздільною здатністю 4K. Завдяки конектору USB Type-C девайси з USB 4 можуть бути відносно тонкими.

До речі, варто пам’ятати, що USB Type-C є лише варіантом фізичного з’єднання кабелю та гаджета. Програмно може використовуватися низка інтерфейсів. Наприклад, багато сучасних телефонів з роз’ємом USB Type-C використовують старий протокол USB 2.0 з максимальною теоретичною швидкістю пересилання даних у 0,48 Гбіт/с.

1 коментар

Comments are closed.