Вівторок, 18 Червня, 2024

Усі гаджети перетворяться на гаманці

Компанія MasterCard працює над тим, щоб ми змогли оплачувати покупки не лише кредиткою чи смартфоном, а й майже будь-яким іншим гаджетом. Подібне стане можливим завдяки стрімкому розвитку інтернету речей, який, за оцінкою Cisco, до 2020 року налічуватиме більше 50 млрд пристроїв з підключенням до інтернету.

Нова ініціатива є подальшим розвитком запущених платіжних сервісів MasterCard Digital Enablement Service (MDES) і Digital Enablement Express (Express), завдяки яким будь-який гаджет, електронний аксесуар та всі інші пристрої інтернету речей можна перетворити на гаманець.

Основна ідея компанії зводиться до того, що в кінцевому рахунку користувачі зможуть оплачувати свої покупки за допомогою яких завгодно гаджетів, починаючи від звичних сьогодні смартфонів і планшетів, закінчуючи фітнес-трекерами, «розумними» каблучками і навіть електронними автомобільними ключами, як показано в рекламному ролику:

MasterCard повідомила, що її ініціативу вже підтримали General Motors, Nymi і Ringly, які займаються виробництвом носимої електроніки.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися