Середа, 6 Грудня, 2023

Усього $40 за iPhone 4

Apple тільки два дні тому запустила в Китаї програму з оплати старими iPhone та iPad за нові смартфони і планшети, a від людей вже надходять перші скарги. Як повідомляє ZDNet, користувачі незадоволені низькою оціночною вартістю «яблучних» гаджетів.

За старий iPhone 4 можна отримати від Apple $40 на купівлю нової моделі. Навіть за новий iPhone 5s компанія пропонує не більше $240. При цьому оціночна вартість для смартфонів одного покоління фіксована та не залежить від обсягу пам’яті і стану гаджета.

iPhone 4 вийшов у 2010 році

Для порівняння, новенькі 16-гігабайтні iPhone 6 Plus, iPhone 6 та iPhone 5s у Китаї офіційно продаються за ціною 6088 юанів ($973), 5288 юанів ($846) і 4488 юанів ($718) відповідно.

Запущена Apple програма трейд-ін взагалі втрачає привабливість, якщо спробувати просто продати iPhone. Наприклад, Apple дає $80 за iPhone 4s, тоді як на вторинному ринку за нього можна виручити до $175.

Викуплені за програмою трейд-ін смартфони принесуть Apple прибуток другий раз. Гаджети відправляють на заводи Foxconn, де їх відремонтують та оновлять. Після цього апарати пропонуватимуться через інтернет-майданчики Foxconn eFeihu, FLNet, a також через онлайновий магазин Taobao.

На даний час програма із заміни старих смартфонів і планшетів на нові iPhone і iPad діє в США, Великобританії, Австралії, Франції, Німеччині, Італії, Китаї та деяких інших країнах.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися