Цікаво та недорого: їдемо у відпустку своїми силами

Якщо вам хочеться чогось нового або бажаєте дещо заощадити, тоді мандрівку можна організувати своїми силами

Організувати відпустку з туристичним агентством дуже просто, але найчастіше це шаблонний відпочинок за стандартними маршрутами. Якщо вам хочеться чогось нового або бажаєте дещо заощадити, тоді мандрівку можна організувати своїми силами. Це не складно, і ось кілька практичних порад для цього.

  1. Вибір країни та транспорту

Вибираючи, в яку країну поїхати, переконайтеся, що немає прихованих чинників, які зроблять мандрівку дорожчою. Наприклад, вартість проїзду  автомобільними дорогами, відсутність бюджетних авіарейсів за певними напрямками. Можна спробувати підігнати подорож під знижки перевізників або, навпаки, вибрати країну за наявними знижками на потрібну дату.

Подорожувати можна різними транспортом, але до Європи або далі найпростіше долетіти. Шукати дешеві авіаквитки можна на сервісі Skyscanner.ua, на якому є відповідний розділ. Тут же можна вказати свою електронну адресу, і сайт сповіщатиме про появу квитків за привабливішою ціною. Наприклад, на ньому вдасться придбати квитки Київ-Пекін в обидва боки за 16 432 грн через портал Tickets.ua. Якщо купувати безпосередньо на Tickets.ua на ці ж дати і ту саму авіакомпанію, тоді вартість квитків складе 17 085 грн.

  1. Замовлення житла

Забронювати помешкання на час відпочинку сьогодні дуже просто завдяки інтернету. Головне, на що потрібно звертати увагу, – умови відміни бронювання та повернення коштів. Адже навіть ретельно запланована поїздка може наштовхнутися на непередбачені обставини, наприклад, відмову у візі.

Для вибору житла можна скористатися такими сайтами, як Booking.com, airbnb.com, hostelworld.com чи будь-яким схожим, – вони працюють за схожою системою. Потрібно ввести назву міста, дати прибуття та виїзду, а також кількість осіб, після чого вам підберуть варіанти, які підходять. Пошукову видачу можна відсортувати за популярністю, ціною чи розташуванням.

Заощадити на житлі можна з такими сервісами, як CancelOn.com і RoomerTravel.com. Вони дозволяють викупити номери, що заброньовані іншими людьми, які не змогли вирушити в подорож. Останні можуть повернути собі частину суми.

Якщо хочеться заощадити ще більше, тоді можна ризикнути із сайтом HotWire.com, який пропонує сліпе бронювання. Він дозволяє зекономити до 60%, але при цьому дізнатися, де саме доведеться жити, можна лише в останній момент. Попередньо буде відома лише кількість зірок готелю та оцінки клієнтів.

  1. Складання туристичного маршруту

Самостійно розроблений план огляду туристичних принад може виявитися значно цікавішим за ті, що пропонують у стандартних турах. Скласти його допоможуть відповідні сайти, на яких бувалі мандрівники діляться своїми враженнями. Серед подібних ресурсів можна назвати lifeistravel.com.ua, marshruty.ru, tripster.ru, tripline.net. Можна також просто відкрити карти maps.google.com та переглядати викладені користувачами фотографії й опис цікавих місць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я