Неділя, 25 Лютого, 2024

В App Store вдвічі більше розробників-мільйонерів, ніж у Google Play

За кількістю доступних для завантаження ігор та програм магазин Google Play вже давно є світовим лідером. Але користувачі техніки на базі iOS все ще приносять розробникам удвічі більше грошей. Дослідницька фірма Sensor Tower перевірила, на якій платформі більше багатих розробників. За її звітом, в App Store значно більше додатків, які принесли своїм розробникам перший мільйон доларів за рік з моменту виходу.

App

У 2016 році в США 66 видавців заробили перший мільйон доларів (без урахування виручки від реклами) з випущеного додатка для iOS. У Google Play їхня кількість становить 39, що в 1,7 раза менше. Для порівняння, у 2015 році кількість таких видавців була 34 і 14 в App Store і Google Play відповідно.

Також у Sensor Tower підрахували, які саме категорії додатків приносять своїм творцям мільйони. Найприбутковішою галуззю є ігри. В App Store 47% всіх додатків-мільйонників є іграми, а в Google Play – майже 75%.

Крім того, користувачі iOS більше налаштовані купувати не тільки гри, але і різні утиліти, програми для обробки фото і відео та інший контент, У Google Play крім ігор користувачі витрачають гроші на програми з категорій «Розваги» і «Соціальні мережі».

Нинішній 2017 рік може стати переломним у мобільній екосистемі, вважають аналітики компанії App Annie. За їхніми підрахунками, саме у 2017 році продажі мобільних додатків на Android принесуть більше грошей, ніж продажі програм для iOS. Це станеться вперше в історії.

Підрахунки App Annie містять заробіток не лише Google Play, а й сторонніх магазинів додатків, таких як Amazon Appstore та Samsung Galaxy apps. Найбільше грошей отримає Google Play Store – приблизно $42 мільярди. Сторонні маркети до цієї цифри додадуть ще $36 млрд. Загальна сума у $78 млрд виявляється більше, ніж прогнозовані $60, котрі принесе Apple її система iOS.

Попри те, що Google Play відстає від App Store майже на $20 млрд щороку, в App Annie прогнозують, що у 2021 році ситуація зміниться. Експерти передбачають, що продажі додатків зростуть на 18% – найбільше в Азіатсько-тихоокеанському регіоні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися