Як на Android швидко приховати приватні фото та відео

Операційна система автоматично сканує увесь диск та картку пам’яті і відображає знайдені мультимедійні файли у «Галереї»

На Android неможливо заховати персональні знімки та відеоролики у глибинах папок. Операційна система автоматично сканує увесь диск та картку пам’яті і відображає знайдені мультимедійні файли у «Галереї». Але можна без сторонніх програм зробити так, що приватні фото та відео в ній не показуватимуться.

Запустіть будь-який файловий менеджер та створіть в бажаному місці нову папку. В ній міститиметься приватний контент, який буде недоступним з «Галереї». Перенесіть у цю папку всі файли які потрібно приховати від сторонніх.

Після цього у папці створіть порожній файл з іменем «.Nomedia» (без лапок). Це ім’я вкаже Android, що під час сканування дисків на нові мультимедійні файли, поточну папку треба ігнорувати.

Файл .Nomedia приховує папку від показу в «Галереї», але вона залишається вільно доступною в будь-якому файловому менеджері. Можна її зробити невидимою в стандартному режимі. Для цього змініть ім’я папки таким чином, щоб на початку стояла крапка. Наприклад: «.Таємні фотографії». Крапка на початку зробить папку прихованою, і її можна буде побачити в файловому менеджері лише активувавши режим відображення прихованих файлів.

Щоб зробити папку видимою видаліть крапку перед її іменем або файл .Nomedia – залежно від того, чи потрібно відображати її в «Галереї».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я