Google почав видавати персональні результати пошуку на окремій вкладці

Як і у випадку з іншими елементами пошуку Google, у вкладці «Персональний пошук» присутня реклама.

Google досить давно стала показувати в пошуку персоналізовані результати з Gmail, «Google фото» та інших сервісів, якщо вони відповідають запиту. Тепер у мобільній і веб-версії з’явилася вкладка «Персональний пошук», через яку можна швидко знаходити свою інформацію в різних додатках компанії.

Google

«Персональний пошук» – це новий фільтр у пошуковому движку Google, який став доступний разом з опціями «Карти», «Картинки» і «Новини». Порядок вкладок часто змінюється залежно від частоти їхнього використання та релевантності запиту. Однак поки що вкладки «Персональний пошук» це не стосується – вона знаходиться в кінці меню. Щоб її побачити, необхідно розкрити вікно «Ще».

Найчастіше в новій вкладці з’являються листи з Gmail: на одній картці – до 10 повідомлень. При натисканні на лист відкривається сторінка з повною його версією. Також є можливість завантажити повідомлення в Gmail.

Як і у випадку з іншими елементами пошуку, у вкладці «Персональний пошук» присутня реклама. Але в даному випадку вона найчастіше відображається в самому низу – під картками і результатами з Мережі.

Нововведення вже стало доступним для багатьох користувачів у браузерному варіанті пошуку на ПК і мобільних пристроях. У додатку Google для мобільної операційної системи Android воно поки не з’явилося.

У січні пошук Google також запрацював в офлайновому режимі для користувачів Android. При відсутності доступу до інтернету фірмовий пошуковий додаток  заносить запити в чергу. Коли відновлюється зв’язок з інтернетом, користувач отримує повідомлення з пропозицією переглянути результати пошуку. Розробники запевняють, що нововведення ніяк не вплине на час автономної роботи і не буде марнувати мобільний трафік. У бічному меню програми також з’явилася вкладка з поточними пошуковими запитами. Щоб побачити її та скористатися новими функціями, потрібно оновити пошуковий додаток до останньої актуальної версії.

А ще під час пошуку інформації через Google можна буде розслабитися. У пошуковик вбудували дві популярні гри – «Хрестики-нулики» і пасьянс «Косинка». Усе, що потрібно, – ввести в пошуковику назву вибраної забавки англійською мовою: Tic Tac Toe або Solitaire.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я