Середа, 22 Травня, 2024

В інтернеті знайшли сайт-самогубець: він самознищиться, якщо юзери перестануть писати

Журналістам видання The Verge повідомили про цікавий інтернет-сайт. Портал This Website Will Self-Destruct не має шансів, як тисячі інших невеликих сайтів, опинитися в забутті і без користувачів. Якщо юзери перестануть проявляти активність, цей веб-ресурс самовидалиться, залишивши лише повідомлення про помилку.https://techtoday.in.ua/wp-content/uploads/2020/04/1587473612846-site.png

Для користувача сайт This Website Will Self-Destruct виглядає як проста форма, яка дозволяє опублікувати своє повідомлення. Сповіщення зберігаються анонімно, а відвідувачі можуть переглядати ці тексти випадковим чином.

Також відвідувачі бачать таймер, який веде відлік від 86 400 секунд, і якщо він дійде до нуля, база даних та код сайту видаляться.

Користувачі залишають на сайті свої думки, декларації про нерозділену любов, жарти, подяку за існування такого ресурсу тощо.

Автор сайту під ніком FemmeAndroid розповів виданню Motherboard, що сайт Thiswebsitewillselfdestruct.com був створений для марафону Ludum Dare 46. Його останньою темою було «залишити в живих», і учасники повинні були за обмежений час створити щось, що підходить під цю тематику.

За вихідні сайт отримав близько 15 тисяч повідомлень, які переглянули 1 млн разів. У середньому кожен допис переглянули 91 раз.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися