П’ятниця, 19 Липня, 2024

iPad захопив 44% ринку планшетів у 2019 році

Аналітичне агентство Strategy Analytics склало картину виробників процесорів для планшетів. Оскільки Apple виготовляє чипи лише для своїх планшетів, цифри справедливі для iPad у цілому.

Apple зайняла 44% ринка процесорів для планшетів. Наступними йдуть Qualcomm та Intel з 16%, замикають п’ятірку MediaTek та Samsung LSI.

Минулого року Apple представила три нові планшети, разом з п’ятим поколінням 7,9-дюймового iPad mini. Випущений у 2019 році гаджет побудований на процесорі A12 Bionic, який компанія використала в iPhone 2018 року.

Разом з анонсом iPad mini компанія також презентувала третє покоління iPad Air. Це 10,5-дюймовий пристрій на процесорі A12 Bionic. У вересні того ж року Apple показала 10,2-дюймовий iPad, який базувався на процесорі A10 Bionic. Цей чипсет було презентовано у 2016 році разом з iPhone 7 та iPhone 7 Plus.

Аналітик Strategy Analytics Сраван Кундоджала каже, що тренд зниження продажів планшетів є викликом для виробників, навіть незважаючи на зміцнення середньої ціни продажу.

У Strategy Analytics оцінюють, що планшети на базі процесорів архітектури x86 зайняли 11% усіх продажів у 2019 році. Більшість Windows-планшетів були з чипами Intel, хоча в цю екосистему хоче розширитися Qualcomm зі своїми рішеннями Snapdragon 8cx, 8c, 7c.

Виконавчий директор підрозділу компонентів Strategy Analytics Стюарт Робінсон відзначив, що процесорні підрозділи Huawei HiSilicon та Samsung LSI показують річне зростання. Обидві компанії, каже він, використовують наявні зв’язки материнських фірм з клієнтами та можливості з інтеграції компонентів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися