В ізраїльській піцерії Pizza Hut готують лише роботи

Кухні Hyper Robotics схожі на контейнери і повністю самодостатні. Вони можуть зберігати, готувати і прибирати без допомоги людини.

Компанія Hyper Robotics будує повністю роботизовані піцерії, які не потребують уваги людей. Перша така робо-піцерія побудована для бренду Pizza Hut в Ізраїлі. Вона може готувати 50 піц на годину.

Кухні Hyper Robotics схожі на контейнери і повністю самодостатні. Вони можуть зберігати, готувати і прибирати без допомоги людини.

Співзасновник і генеральний директор Hyper Robotics Уді Шамаї каже, що на виробництво однієї такї кухні йде місяць. Але компанія планує будувати десять на місяць. Виробництво все ще знаходиться на ранній стадії.

“Ви можете розмістити його де завгодно”, – сказав Шамай. “Це схоже на величезний торговий автомат”.

На кожній кухні є автономні морозильні камери, духовки і системи очищення. Заморожені продукти можна зберігати в морозильних камерах кухні до тих пір, поки роботи не дістануть їх, не розморозять і не приготують для клієнтів.

Кожні 40 хвилин нехімічна система подачі озонової води очищає всю кухню, що, за словами Шамаї, було найскладнішою частиною будівництва кухні. Металошукачі і камери штучного інтелекту перевіряють їжу на наявність будь-яких помилок.

Камери штучного інтелекту фотографують кожен окремий предмет їжі, приготований на кухні, щоб перевірити, чи правильно роботи розподілили начинку і правильно приготували тісто. Це важливо, оскільки немає людини, яка могла б спостерігати за процесом, сказав Шамай.

Спочатку Hyper Robotics не казала людям, які купили піцу, що вона була приготовлена роботами. Покупці дивувалися, дізнавшись, що страву зрообили роботи.

“Люди запитують про роботів, але правда в тому, що майже кожна їжа, яку ми їмо, є промисловою і виробляється машинами-люди просто не думають про це як про роботів”, – сказав Шамай.

Hyper Robotics сподівається виробляти курячі крильця, сирні палички, салати та інші гарніри на своїх автономних кухнях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я