Huawei обіцяє повне повернення грошей, якщо Google Play та Facebook перестануть працювати на її поточних пристроях

Майбутні телефони Huawei втратять доступ до нових версій Android, патчів безпеки, інших популярних сервісів

Цього року Huawei мала стати виробником смартфонів №1 у світі, але торгова війна США з Китаєм зірвала ці плани. При цьому компанія стала однією з головних цілей, і їй буквально перекривають кисень, забороняючи доступ до всіх технологій та сервісів американських компаній: процесорів Intel, ARM, операційних систем Microsoft Windows та Android, карток microSD, Wi-Fi, соцмережі Facebook. У Huawei відразу сказали, що санкції не торкнуться вже випущених девайсів. Щоб підкріпити цю заяву, директор Huawei сказав, що поверне гроші покупцям її смартфонів, якщо користувачі залишаться без важливих для них додатків.

Заборона доступу до технологій уже принесла Huawei збитків на $30 млрд. Компанія втратила 40% продажів. Майбутні телефони Huawei втратять доступ до нових версій Android, патчів безпеки, інших популярних сервісів, включаючи Google Play Store, Gmail, YouTube тощо. Huawei зможе лише використовувати публічну версію Android і не зможе отримати доступ до пропрієтарних додатків та сервісів від Google.

Оскільки користувачі бояться купувати смартфони Huawei та дочірнього бренду Honor, офіс компанії Huawei Central пообіцяв 100% повернути гроші, якщо на її вже випущених смартфонах перестануть працювати потрібні додатки. Мова йде про магазин Google Play Store, а також клієнти соцмереж типу Facebook та Instagram.

Пропозиція поки що дійсна лише на Філіппінах. Деякі аналітики припускають, що компанія може з часом розширити географію своєї акції.

Тим часом на рідному ринку у Китаї Huawei почувається чудово. ЇЇ свіжий смартфон Honor 20 розійшовся тиражем понад 1 млн штук протягом 14 днів. Перші 30 тисяч екземплярів Honor 20 Pro купили протягом 3 секунд після старту продажів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я